حسن روحانی (۱۳۹۶/۱۰/۲۴): «عده‌ای در خیابان اعتراض می‌کنند یا خس و خاشاک است، یا گاو، یا گوساله یا آش

ساخت وبلاگ
چکیده : 🔴 حسن روحانی (۱۳۹۶/۱۰/۲۴): «عده‌ای در خیابان اعتراض می‌کنند یا خس و خاشاک است، یا گاو، یا گوساله یا ... با عنوان : حسن روحانی (۱۳۹۶/۱۰/۲۴): «عده‌ای در خیابان اعتراض می‌کنند یا خس و خاشاک است، یا گاو، یا گوساله یا آش بخوانید :
🔴 حسن یا آشغال؟! چرا توهین می‌کنید و بی‌ادبانه با جامعه برخورد می‌کنید؟!»

🔵پاسخ:

البته آقای رئیس‌جمهور بد نمی‌گوید، خوب است که خطبا و مسئولان در ادبیات خود دقت کنند تا هم ناخواسته به مردم توهین نکنند و هم موجبات سوءاستفاده فرصت طلبان را فراهم نیاورند، اما این نکته قابل تأسف است که آقای روحانی که به دیگران درس اخلاق میدهد همان کسی است که:

1️⃣همه آن قریب ۵۰ درصدی که در سال‌های ۹۲ و ۹۶ به او رأی ندادند را بارها حامیان خشونت، افراطی‌گری، ارتجاع، فریب‌کاری، خودرأیی، تک‌رأیی، عدم مشورت، عدم تدبیر خوانده است!

2️⃣منتقدان خود را با توهین‌هایی مثل افراطی، بزدل، بی‌سواد، بی‌شناسنامه، ترسو، اقلیت تندرو، کودک، زبان‌نفهم، دین‌نشناس، لرزان، بعضی‌ها چشم‌شان نچرخد، فاقد عقل سالم، درکنار منقل، عصرحجری، به‌جهنم، کاسب‌تحریم، متوهم، بیکار، تغذیه‌شونده از جای خاص، رانت‌خوار تحریم و... نواخته است!

3️⃣و با وجود این همه توهین، جسارت و تهمت به مردمی که به او رأی ندادند و به منتقدان کوچک و بزرگ دلسوزش، مدعی است پیامبر و ائمه معصومین صلوات الله علیهم اجمعین، قابل انتقاد و اعتراض هستند!

🖋نازکبین
📤پاسخگویان
https://t.me/pasokhgoyan/9059


برچسب‌ها: عوام فریبی روحانی, توهین های روحانی, مکر معاویه ای پاسخگویان شبهات شایعات سوالات...
ما را در سایت پاسخگویان شبهات شایعات سوالات دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 25 دی 1396 ساعت: 2:39