پشت پرده‌هایی از مافیای کنکور که دود از سرتان بلند می‌کند!

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

🔴 پشت پرده‌هایی از می‌کند!

🔹سالانه حدود یک ملیون نفر در آزمون ورود به دانشگاه یا همان کنکور شرکت می‌کنند. به این تعداد دانش آموزان سال یازدهم و دوازدهم و تعدادی هم که برای چندمین بار در کنکور شرکت می‌کنند را اضافه کنید.
🔹از بین این جمع تنها ۲۰۰ هزار نفر به قصد خوب درس خواندن و قبولی در دانشگاه‌های مطرح تلاش می‌کنند و مابقی جذب دانشگاه آزاد یا غیرانتفاعی‌ها می‌شوند.
🔹اما موسسات کنکوری با سرمایه گذاری روی همین ۲۰۰ هزار نفر آنچنان امپراطوری بزرگی از سود و سرمایه و تبلیغات به راه انداخته‌اند که حالا مسئولین آموزشی کشور هم اعتراف می‌کنند که دستشان برای اصلاح قانون و حذف آزمون کم منفعتی و پردردسری مثل کنکور بسته است.
🔹خیلی از مدرسان موسسات کنکور، اصلا مدارک دانشگاهی ندارند. آنها تا پیش از پروبال گرفتن موسسه‌شان یک معلم عادی بوده‌اند اما حالا خانه‌های میلیاردی در بهترین مناطق تهران دارند. چندوقت پیش ۱۰ ماشین آخرین مدل از BMW وارد ایران شد که ۹ تای آن متعلق به همین به ظاهر اساتید بود!
🔹معلوم نیست تا چه زمانی برای تضمین سود چند موسسه که در حاشیه بی توجهی مسئولین رشد کرده‌اند باید جوانان کشور استرس کنکور را تحمل کنند و سال‌های جوانی‌شان را با صرف هزینه های هنگفت از جیب خانواده در خوف و رجای ورود به دانشگاه بگذرانند.
🔸مشروح گزارش را در لینک زیر بخوانید:
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13961024000631

📤پاسخگویان
https://t.me/pasokhgoyan/9084


برچسب‌ها: پشت پرده‌های کنکور, مافیای کنکور, عدم حذف کنکور, قبولی تضمینی دانشگاه...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : دوشنبه 25 دی 1396 ساعت: 17:31

close
تبلیغات در اینترنت