شریعتمداری: پیامبر خدا (ص) را می‌شود نقد کرد، برجام را نه!

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  🔴 شریعتمداری: پیامبر خدا (ص) را می‌شود نقد کرد، برجام را نه!

  مدیر مسئول روزنامه کیهان درباره اعتراض شدید وزارت امور خارجه به نقد برجام در برنامه تلویزیونی ثریا در گفتگو با فارس:
  🔹وقتی آقای روحانی به عنوان رئیس دولت معتقد است که پیامبر خدا (ص) و امامان معصوم (ع) را می توان نقد کرد! تعجب آور است که چرا نقد برجام را برنمی تابند!
  🔹آیا دولت معتقد است جایگاه و منزلت برجام، نستجیر بالله از پیامبر و امامان علیهم السلام بالاتر است؟!
  🔹برادر عزیزمان آقای جبرائیلی با ارائه چند سند مستحکم برجام را نقد کرد و انتظار از وزارت خارجه آن است که اگر اسناد ارائه شده را مخدوش و غیر قابل استناد می داند، نظر خود را بگونه ای مستند ارائه بدهد.
  🔹آقای رئیس جمهور و تیم هسته‌ای تاکنون نزدیک به صدها بار بطور یکجانبه و بدون مواجهه با منتقدان برنامه های صدا و سیما را در اختیار داشته و به دفاع از برجام پرداخته‌اند و از هیچ اغراقی و گزافه‌ای نیز درباره آن کوتاهی نکرده‌اند بنابراین اگر خودشان هم آنچه در وصف برجام گفته و می‌گویند را قبول دارند چرا حاضر به دفاع از آن در مواجهه با منتقدان نیستند تا مردم هم از واقعیت آنچه که آن را آفتاب تابان و فتح الفتوح و معجزه قرن و بزرگترین دستآورد تاریخ ایران می‌نامند با خبر شوند ؟
  🔹شواهد و اسناد غیر قابل انکار نشان می‌دهند که برجام کلاه گشادی بوده است که آمریکا بر سر ایران گذاشته است و این کلاهبرداری به اندازه ای به دهانش شیرین آمده که هر روز ساز تازه ای با همان سمت و سو علیه کشورمان کوک می کند!

  📤پاسخگویان
  https://t.me/pasokhgoyan/9255


  برچسب‌ها: واکنش حسین شریعتمداری, بیانیه وزارت خارجه, نقد برجام ممنوع
  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 1 بهمن 1396 ساعت: 0:00
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها