شریعتمداری: پیامبر خدا (ص) را می‌شود نقد کرد، برجام را نه!

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

🔴 را نه!

مدیر مسئول روزنامه کیهان درباره اعتراض شدید وزارت امور خارجه به نقد برجام در برنامه تلویزیونی ثریا در گفتگو با فارس:
🔹وقتی آقای روحانی به عنوان رئیس دولت معتقد است که پیامبر خدا (ص) و امامان معصوم (ع) را می توان نقد کرد! تعجب آور است که چرا نقد برجام را برنمی تابند!
🔹آیا دولت معتقد است جایگاه و منزلت برجام، نستجیر بالله از پیامبر و امامان علیهم السلام بالاتر است؟!
🔹برادر عزیزمان آقای جبرائیلی با ارائه چند سند مستحکم برجام را نقد کرد و انتظار از وزارت خارجه آن است که اگر اسناد ارائه شده را مخدوش و غیر قابل استناد می داند، نظر خود را بگونه ای مستند ارائه بدهد.
🔹آقای رئیس جمهور و تیم هسته‌ای تاکنون نزدیک به صدها بار بطور یکجانبه و بدون مواجهه با منتقدان برنامه های صدا و سیما را در اختیار داشته و به دفاع از برجام پرداخته‌اند و از هیچ اغراقی و گزافه‌ای نیز درباره آن کوتاهی نکرده‌اند بنابراین اگر خودشان هم آنچه در وصف برجام گفته و می‌گویند را قبول دارند چرا حاضر به دفاع از آن در مواجهه با منتقدان نیستند تا مردم هم از واقعیت آنچه که آن را آفتاب تابان و فتح الفتوح و معجزه قرن و بزرگترین دستآورد تاریخ ایران می‌نامند با خبر شوند ؟
🔹شواهد و اسناد غیر قابل انکار نشان می‌دهند که برجام کلاه گشادی بوده است که آمریکا بر سر ایران گذاشته است و این کلاهبرداری به اندازه ای به دهانش شیرین آمده که هر روز ساز تازه ای با همان سمت و سو علیه کشورمان کوک می کند!

📤پاسخگویان
https://t.me/pasokhgoyan/9255


برچسب‌ها: واکنش حسین شریعتمداری, بیانیه وزارت خارجه, نقد برجام ممنوع...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : يکشنبه 1 بهمن 1396 ساعت: 0:00

close
تبلیغات در اینترنت