شبهه: من که گیج شده ام از دست همان عده!.

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

🔴شبهه:

من که گیج شده ام از دست "همان عده".

وقتی که می گویم پرچم هیچ کشوری را لگدمال نکنید و آتش نزنید این بی احترامی به ملت آن کشور است و تفرقه و کینه ایجاد می کند عده ای می آیند و می گویند پرچم نماد دولت آن کشور است و ما با ملت اونها مشکلی نداریم و پرچم نماد دولت اونها است و نماد ملت نیست و دوباره با اقتدار بیشتر می سوزانند و لگد مال می کنند و وقتی یک نوجوان ایرانی بر اثر هیجان و نادانی پرچم ایران رو آتش میزنه حالا پرچم میشه نماد ملت و تاریخ و عزت و ...
و همان عده خواستار اشد مجازات برای این جوان بخت برگشته می شوند گویی که این جوان بدبخت در مدارس دشمن و تحت آموزش های مدارس و صدا و سیمای دشمن و وووو تربیت شده!
بگذریم...

عده ای می آیند و برای تبرئه خودشان می گویند مثلا من در مشهد نبودم که مردم مشهد رو به شعار علیه دولت تحریک کنم و بعد همان عده ترامپ رو در هزاران کیلومتر دورتر و صدام و فک و فامیلش‌را از عمق تاریخ درآورده و مقصر می کنند و ووووو.
بگذریم....

عده ای می آیند و می گویند مردم سختی معیشت دارند و بعد همان عده نتیجه می گیرند که خودشان و نه البته مردم به دریافت پول بیشتری برای بیان سختی معیشت مردم و شنیدن درد دل مردم نیاز دارند و ووووو.
بگذریم.....

عده ای در خصوص اعتراض های مردمی دنیا مردم دنیا رو انقلابی و مبارز و خداجو و... خطاب می کنند و همان عده اعتراض مردم خودشان رو نفهمی و مزدوری و فتنه گری می دانند وووو.
بگذریم....

عده ای در روزگاری نه چندان دور می آیند و تحریم های ظالمانه را نعمت الهی می دانند و سختی معیشت را سبب ارتقای تقوی الهی می دانند و همان عده روز دیگر می آیند و مدعی سختی معیشت مردمان می گردند ووووو
بگذریم....

عده ای می آیند و با روش هایی غلط سرمایه ها و مغزها را فراری می دهند و توریست ها را فراری می دهند و وووو
و همان عده، دیگر روز از سختی معیشت مردمان و بی کاری و تاخیر در ازدواج و سعادت مردمان می گویند ووووو
بگذریم....

عده ای می آیند و از مهربانی و لطف حاکمیت های الهی می گویند و فیلم و داستان و سریال می سازند و همان عده با روش هایی همچون داعش سر و دست انسانها را قطع می کنند وووو
بگذریم.....

عده ای می آیند و از روش های شفا و درمان در محل های مقدس می گویند و همان عده بیماران خودشان را به بیمارستان های لندن و فرانکفورت و بلاد کفر اعزام می کنند ووووو.
بگذریم....

عده ای می آیند و سفارت ها غارت می کنند و حریم ها می شکنند و آتش های کینه و نفاق و جنگ می افروزند و اقتصاد ها نابود و کارخانه ها تعطیل می کنند و همان عده فرزندانشان را فردا برای عیش و نوش به همان کشور ها می فرستند و گاه گاهی خودشان و فرزندانشان در همان کشورها با هزینه بیت المال سلفی می گیرند و کارهای دیگر می کنند و به ریش مردمان ساده دل میخندند ووووو.
بگذریم....

و من متحیرم که آیا من نمی فهمم
و یا اینکه
"همان عده" نمی فهمند.

#همان عده #پرچم #مشهد #معیشت #اعتراض #تحریم #بلاد کفر #سفارت
#سیاسی

🔵پاسخ شبهه:
من که گیج شده ام از دست "همان عده".

🔸وقتی که می گویم پرچم کشور ظالم را لگدمال میکنیم و آتش میزنیم تا بدانند با دولتهای مستکبر دشمنیم و از آنها برائت می جوییم و وقتی یک داعش وطنی به پرچم کشورمان هتک حرمت می کند یعنی بی احترامی به هزاران شهیدی که خون پای این پرچم ریخته اندوووووو
و همان عده خواستار دست برداری ما از این عمل و بخشش مزدوران داخلی اند ووووو.
بگذریم...

🔹عده ای می آیند و برای تبرئه ی خودشان می گویند مثلا اعتراضات معیشتی از مشهد آغاز شده و سرآمد اغتشاشات این شهر است و بعد همان عده برای ترامپ و دار و دسته اش که هزاران کیلومتر دورترند سوت و دست و جیغ و هورا می کشند که فشار تحریم ها را بر ملت بیشتر کنند و ووووو.
بگذریم....

https://t.me/farsna/104365

https://t.me/bidariymelat/63477

🔸عده ای از خدا بی خبر می آیند و می گویند مردم سختی معیشت دارند و بعد همان عده نتیجه می گیرند که خودشان و نه البته مردم به دریافت پول بیشتری برای بیان سختی معیشت مردم و شنیدن درد دل مردم نیاز دارند و ووووو.
بگذریم.....

https://t.me/roshangarii/5124

🔹عده ای در خصوص اعتراض های مردمی دنیا آنها را مردمان شکم سیر و بی لیاقت در برابر دول غربی می دانند و تفاوتی میان معترضان اقتصادی و مزدوران و فتنه گران فرصت طلب که در پی عقده گشایی اند، نمی بینند ووووو.
بگذریم....

🔸عده ای در روزگاری نه چندان دور
می روند در پشت درِ سازمان ملل عریضه علیه کشورشان می نویسند و به مصاحبه با این شبکه ضدوطن و آن شبکه ضدمذهب می پردازند و خواستار فشار به مملکت خویش اند و بعد دم از معیشت و سختی زندگی مردم می زنند ووووو
بگذریم....

🔹عده ای می آیند و با روش های سرمایه داری لیبرالی، اقتصاد کشور را رو به نابودی می برند و "مغزها" را فراری می دهند و بعد همان عده این بار اشک تمساح می ریزند که چه و چه وووو
بگذریم....

🔸عده ای می آیند و دم از مهربانی و
انسانیت و اخلاق و گل و بلبل می زنند و همان عده با سرمایه های دشمنان نان در خون مردم میزنند و هرج و مرج در کشور راه می اندازند ووووو
بگذریم.....

🔹عده ای می آیند و مباحث توسل و شفا را مورد تمسخر قرار می دهند و نمی فهمند خداوند اسبابی برای شفای بیماران قرار داده از جمله بیمارستان و دارو و مهمتر از آن دعا و توسل را، مخصوصاً زمانی که از دارو و درمان عاجزیم ووووو.
بگذریم...
https://t.me/farsna/103635

🔸عده ای می آیند به نام "دیگران" سفارت ها غارت می کنند و حریم ها می شکنند و آتش های کینه و نفاق و جنگ می افروزند و اقتصاد ها نابود و کارخانه ها تعطیل می کنند و همان عده فرزندانشان را فردا برای عیش و نوش به همان کشور ها می فرستند و گاه گاهی خودشان و فرزندانشان در همان کشورها با هزینه بیت المال سلفی می گیرند و کارهای دیگر می کنند به ریش مردمان ساده دل میخندند ووووو.
بگذریم....

❗️و من متحیرم که آیا من نمی فهمم
و یا اینکه
"همان عده" نمی فهمند.

🖋آنتی شبهه
📤پاسخگویان
https://t.me/pasokhgoyan/9445


برچسب‌ها: آتش زدن پرچم, اعتراضات اقتصادی, معیشت مردم, پرچم کشور ظالم ...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : جمعه 6 بهمن 1396 ساعت: 16:51

close
تبلیغات در اینترنت