شبهه: ما کلافه‌ترین ملت جهانیم !

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

🔴شبهه:

ما کلافه‌ترین ملت جهانیم !
ما نمی‌دانیم چرا ورزشکاران فلسطینی با اسراییلی‌ها مسابقه می‌دهند اما ما نه! همان‌طور که نمی‌دانیم چرا هنوز بیشترین کمک را به کسانی می‌کنیم که از ما نفرت دارند! و نمی‌دانیم چرا همین کمک را به مردمان کردستان و بلوچستان و خوزستان و هرمزگان که حق‌شان از این سرزمین است، نه صدقه‌ی حکومت نمی‌کنیم. و نمی‌دانیم چرا زرتشتی‌ها و ارمنی‌ها و آشوری‌ها باید جان و مال‌شان را برای وطن‌شان بدهند، اما اجازه‌ی نمایندگی هم‌وطنان‌شان را نداشته باشند! و نمی‌دانیم چرا زن‌ها نباید سوار دوچرخه شوند، در صندلی جلوی اتوبوس بنشینند، در کنسرت ساز بزنند، به ورزشگاه بروند، پوشش خود را انتخاب کنند، دیه‌ی برابر داشته باشند و وزیر شوند. و چه‌دانم‌های بسیار است، لیکن ما نمی‌دانیم چرا، و حتی چه کسی، از کی و کجا این بلا را سر ما آورده است.
این دو کلمه، این فریاد که از کنار تشک کشتی به گوش می‌رسد، خلاصه‌ی زندگی هر ایرانی در روزگار ماست. این دستور عجیب و غریب که از فرط تکرار، عادت جمعی و ملکه‌ی ذهن همه‌ی ما شده است: باید ببازی! دو کلمه که ترکیب‌شان تحقیرآمیزترین افسون نابودی غرور یک ملت را ساخته است. و اثر این افسون است که ما بازنده‌ترین بازندگان روزگاریم؛ صاحبان رتبه‌ی اول، از آخر!

🔵پاسخ شبهه:

🔵 به نظر میرسد که اطلاعات نویسنده از وضعیت کشور ما در حد نتانیاهو است که گفته بود: ایرانی ها حق پوشیدن شلوار جین هم ندارند❗️
نویسنده ای که نمی داند در ایران اقلیت های مذهبی در مجلس نماینده دارند، در دوره ای وزیر زن داشته ایم، زنان در صندلی جلو اتوبوس می نشینند و...، همان بهتر که در توهمات خود سیر کند و با اظهار نظرهای دقیق خود موجبات شادی ملت ما را فراهم نماید. 😁
اما نویسنده در خلال خیالبافی های خویش چند شبهه را آورده که به اختصار پاسخ می دهیم👇
1⃣ شایعه ی بازی فلسطین و رژیم اشغالگر، از اظهارات سپ بلاتر در سفری به فلسطین اشغالی شکل گرفت. او از عدم مخالفت نتانیاهو با بازی دوستانه دو تیم خبر داد اما تیم فلسطین آن را نپذیرفته است!
http://puyesh.net/fa/news/37402

2⃣ دلیل کمک ایران به فلسطین و عراق و سوریه و... این است که آنان با دشمنان ما در حال نبرد هستند و چنانچه دشمن از بابت این کشورها آسوده باشد ما باید در داخل کشور با آنها بجنگیم.

https://www.google.com/amp/s/ir.sputniknews.com/amp/opinion/201611252017402/

3⃣ محرومیت زدایی از استان های کمتر برخوردار، موضوعی است که جمهوری اسلامی در هر شرایطی به آن توجه داشته و مقایسه ی وضعیت معیشت، درمان، امکانات رفاهی و... در این استانها، قبل و بعد از انقلاب، شاخص خوبی برای قضاوت در این مورد است.
4⃣ جالب است که وقتی در دانشگاه های کشورهای مدعی دموکراسی و حقوق بشر، دانشجوی محجبه را اخراج می کنند، تمام جوامع حقوق بشری خفه می شوند اما اگر در جمهوری اسلامی بنابر احکام شرعی، حفظ شان و منزلت زنان و جلوگیری از مفاسد اجتماعی، برخی محدودیت ها در فضاهای عمومی ایجاد شده است، همان کشورها و نهادهای به اصطلاح حقوق بشری، نگران حقوق زنان در ایران هستند.
5⃣ زمانی که یک رژیم جنایتکار که هیچ هویت تاریخی ندارد، بخشی از سرزمین مسلمانان را اشغال کرده و روز به روز بر جنایات خود می افزاید و به دنبال محو کامل کشور فلسطین است، جمهوری اسلامی چگونه میتواند این رژیم کودک کش را به رسمیت بشناسد؟❓
هربار که یک ورزشکار غیرتمند ایرانی از رویارویی با ورزشکاران این غده سرطانی(به تعبیرامام خمینی) انصراف می دهد، به مثابه رسانه ی قدرتمندی است که جعلی بودن این رژیم کودک کش را به جهانیان یادآور میشود.👌

🖋آنتی شبهه
📤پاسخگویان
https://t.me/pasokhgoyan/9443


برچسب‌ها: آزادی در ایران, عصبانی ترین کشور, کلافه ترین کشور, ایران را بشناسیم ...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : جمعه 6 بهمن 1396 ساعت: 16:51

close
تبلیغات در اینترنت