شبهه: اعمال شب 22 بهمن: ٢٢ ركعت: نماز وحشت، ١٣٥٧مرتبه: الهي غلط كرديم، ١٠٠٠مرتبه: الهم العن الباعثين

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

🔴متن شبهه:

والباعثات.
صد تسبيح: نه مرغ داريم نه ريکا، غلط كرديم آمريکا!
34 بار سجده و ذکر: پرايد رسيد به زانتيا، آقا بيا آقا بیا

🔵پاسخ شبهه:

1⃣ ۲۲ رکعت نماز وحشت که نه، بلکه هر سال در ۲۲ بهمن نماز وحشت بخوانید برای تمام خائنین و منافقینی که دنبال ضربه زدن به انقلاب و اسلام بودند ولی موج انقلاب آنها را در خود بلعید و نابود کرد. هر چند خواندن نماز برای کسانی که بویی از حقیقت و انسانیت‌ نبرده اند سودی ندارد و مانند کوبیدن پتکی بر سرشان میباشد.👌

2⃣ ۱۳۵۷ مرتبه غلط کردیم را بگویید چون‌ که تا قبل از سال ۵۷ در گمراهی بودید هر چند تا امروز هم هدایت نشده اید و از عزت و استقلال فقط اسمش را بلد بودید و به برکت انقلاب بود که عزت و آبرو و استقلال و آزادی را برای تمام دنیا عیان کرد.

3⃣ ۱۰۰۰ مرتبه نه که ما هر ساله میلیون ها لعن، نثار کسانی میکنیم
که سالها تحت رژیم شاهنشاهی خون مردم بیگناه را میریختند، مال و ناموسشان را غارت میکردند و تاکنون هم عبرت نگرفته اند و دنبال ضربه زدن به انقلابی میباشند که با خون هزاران انسان بیگناه آبیاری می شود.

4⃣ اگر ما را تهدید کنید ما بچه های عاشوراییم که این را در جنگ ها ثابت کردیم و اگر تحریم کنید ما بچه های رمضانیم و به خاطر مرغ و ریکا و مادیات خود را نمی فروشیم.✌️

5⃣ ۳۴ بار سجده که سهل است، بلکه تمام عمر سجده خواهیم کرد و ذکر: "انقلاب رسید به مرگ اسرائیل و آمریکا به کوری چشم خائنا و منافقا آقا بیا آقا بیا" سر خواهیم داد.

🖋قرارگاه پاسخ به شبهات و شایعات
📤پاسخگویان
https://t.me/pasokhgoyan/9850


برچسب‌ها: اعمال شب 22بهمن, پیروز حق, پیروزی انقلاب اسلامی, سرنگونی حکومت پهلوی, شکست آمریکا

...
نویسنده : بازدید : 18 تاريخ : شنبه 21 بهمن 1396 ساعت: 0:19

close
تبلیغات در اینترنت