حجت الاسلام طائب: ایجاد گروهک های ضدامنیتی جدید در دستور کار دشمنان انقلاب است

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

🔴 حجت است/ درخواست از مردم برای همکاری در مبارزه با کارگزاران فاسد و اطرافیان آن‌ها

رئیس سازمان اطلاعات سپاه:
🔹بحمدلله در آستانۀ چهل سالگی انقلاب اسلامی، حضور پرشور مردم در این راهپیمایی عظیم مانند همیشه پشتوانه مردمی و اقتدار نظام را نشان داد و سبب تقویت همبستگی ملی شد.
🔹برآیند چهار دهه رویارویی جمهوری اسلامی با نظام سلطه در محیط منطقه‌ای و بین‌المللی، بیانگر تقویت مؤلفه‌های قدرت انقلاب اسلامی و شکست سیاست‌ها و پروژه‌های ضدمردمی و ضد اسلامی بوده است و تسلط ما بر داعش و سایرگروه‌های تروریستی منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای، سبب شده تا دشمن به فکر گروهک‌سازی‌های جدید برای ایجاد ناامنی باشد.
🔹اشراف ما نشان می‌دهد، در وقایع اخیر نیز گروهک‌های بدنام با هدایت دشمنان اصلی ملّت؛ از مطالبات اقتصادی به حق مردم سوءاستفاده و تلاش کردند با تولید ناامنی خواسته‌های ملت را منحرف کنند. البته اقدامات آنها بی‌پاسخ نخواهد ماند و در وقت مناسب به آنها سیلی خواهیم زد.
🔹بدخواهان خارجی و داخلی بدانند سازمان اطلاعات سپاه خود را متعهد به حفظ امنیت و آرامش مردم دانسته و در تعامل و همکاری با سایر دستگاه‌های اطلاعاتی، مبارزه با ریشه‌های فساد و تبعیض را در دستور کار قرار داده است. قطعاً دهه پنجم انقلاب که پیش روی ماست، به خواست خدا و همت مسئولین و مردم؛ تحت زعامت مقام معظم رهبری روشن و سرشار از امید خواهد بود.
🔹ضمن تشکر از مردم عزیز در همکاری با سازمان اطلاعات سپاه از آنها می‌خواهم ما را همچون گذشته در مبارزه با مفسدین بالاخص کارگزاران فاسد، اطرافیان و منسوبان آنها یاری دهند.

🖋فارس
📤پاسخگویان
https://t.me/pasokhgoyan/9942


برچسب‌ها: حجت الاسلام طائب, رئیس سازمان اطلاعات, ایجاد گروهک ضدامنیتی, ناامنی در ایران

...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 22 بهمن 1396 ساعت: 22:42

close
تبلیغات در اینترنت