چه کسانی با حریم خصوصی مردم ور رفتند

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

‍ 🔴 چه

حمید رسایی نوشت: در مراسم راهپیمایی 22 بهمن امسال، آقای روحانی در خصوص مسائلی سخن گفتند که هیچ ارتباطی با این روز ملی نداشت. از جمله وی با ادبیات خاص خودش، با رندی تمام منتقدانش را به بازخوانی فرمان 8 ماده امام خمینی (ره) فرا خواند و گفت:

«مردم را راحت بگذاریم، در حریم خصوصی مردم دخالت نکنیم چرا که حریم خصوصی مردم، از آن مردم است و یکبار هم شده فرمان 8 ماده‌ای امام در سال 61 را بخوانیم، به آن عمل کنیم و آستانه تحمل‌مان را بالا ببریم.»

اما فرمان 8 ماده ای حضرت امام در باره چه اموری و خطاب به چه کسانی بود و چه کسانی باید آن را بخوانند؟

سال 1361 وقتی جریان چپ (یا همان اپوزیسیون نمایان امروز) بر سه قوه کشور حاکم بودند (میر حسین موسوی در نخست وزیری، موسوی اردبیلی در راس شورای عالی قضایی و هاشمی رفسنجانی در مجلس شورای اسلامی) به دلیل تندروی هایی که عوامل زیر دست آنها صورت می دادند، حضرت امام با صدور این فرمان 8 ماده ای خطاب به مسئولان اجرایی و قضایی، میرحسین موسوی و موسوی اردبیلی را مامور اجرای آن می سازند.

این فرمان در حقیقت خطاب به جریانی صادر شده که تا دیروز تندروی می کرد و امروز، نان اعتراض به تندروی دیروز خودش را می خورد. تا دیروز به اسم انقلابی گری به مردم فشار می آورد و امروز به اسم پشیمانی از انقلاب، راه برون رفت از مشکلات را در کوتاه آمدن از آرمان های انقلاب خمینی می داند.

✅ صوت قرائت فرمان 8 ماده ای امام خمینی (ره) در خصوص حقوق شهروندی را که در خبر رادیو ۲۴ آذر ۶۱ توسط گوینده اخبار رادیو، خانم مریم ریاضی قرائت شد، بشنوید:

📤پاسخگویان
https://t.me/pasokhgoyan/10034


برچسب‌ها: سخنان انحرافی روحانی, صدقت در گفتار, ضعف مدیریتی روحانی, فرمان ۸ماده امام

...
نویسنده : بازدید : 23 تاريخ : چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت: 1:56

close
تبلیغات در اینترنت