بیش از 24ساعت از شهادت چند جوان غیور و مظلوم نیروی انتظامی و بسیج به دست جماعت وحشی دراویش می گذرد، | بلاگ

بیش از 24ساعت از شهادت چند جوان غیور و مظلوم نیروی انتظامی و بسیج به دست جماعت وحشی دراویش می گذرد،

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

🔴 آقایان! تشریف ندارید!؟

بیش از 24ساعت از شهادت چند جوان غیور و مظلوم نیروی می گذرد، اما از دولتی ها خبری نیست!

🔴 روحانی بلافاصله بعد از حوادث تروریستی پاریس به اولاند پیام تسلیت داد! بلافاصله بعد از خودکشی کاووس سید امامی، سه وزیر و یک معاون خود را مامور به امر یک جاسوس کرد!
اما ظاهرا بچه های مظلوم ناجا و بسیج به اندازه جاسوس ها و فرانسوی های توهین کننده به پیامبر اسلام برای روحانی ارزشی ندارند و نیازی به پیام و کمیته تحقیق نیست!
ناجا مجبور بود بخاطر حفظ پرستیژ و ژست رئیس جمهور ، دست خالی به میدان برود و فقط سیاهی لشگر باشد ،اما قربانیانِ پُز دموکراسی، شایسته پیام و کمیته ویژه و اقدام قاطع و حتی موضعگیری علیه دراویش داعشی هم نیستند!
🔴 از وزیر اطلاعات خبری نیست و توضیح نمی دهد که چرا زیر مجموعه اش تحرکات این جماعت دیو سیرت را به موقع رصد نکرد و از آن پیشگیری نکرد!

🔴 وزیر ارتباطات کجاست که توضیح دهد چرا اجازه داده اینترنت در تمام مدت آن جنایات در آن منطقه برقرار باشد و گزارش لحظه به لحظه حوادث از شبکه های معاند و کانال های ضد انقلاب پخش شود و حیثیت انقلاب ملکوک شود! واقعا زیر ساخت های کشور باید در خدمت آبرو ریزی و جنگ روانی باشد!!؟

🔴 وزیر کشور کجاست که بگوید چرا شورای تامین بعد از اقدامات چند هفته قبل این جماعت، تصمیم قاطعی نگرفت و چرا با بروز نشانه های اولیه آشوب دیروز و دیشب، سربازان و کادر دست خالی و ممنوع از اقدام را به میدان فرستاد!؟

اینها تنها بخشی از سوالاتی است که باید دولتمردان به آن پاسخ بدهند اما تشریف ندارند!

🔴فراموش نمی کنیم که شهدای این روزهای تلخ،همزمان با توحش دراویش، قربانی سکوت و عافیت طلبی و پرستیژ خواهی برخی دولتمردان شدند.

گلستان هفتم
دراویش گنابادی
شهدای فاطمیه
سرباز شهید

🖋حسین شمسیان
📤پاسخگویان
https://t.me/pasokhgoyan/10263


برچسب‌ها: دراویش دولتی, دولتی های درویش, درادیش داعشی, نفوذ دراویش

...
نویسنده : بازدید : 21 تاريخ : چهارشنبه 2 اسفند 1396 ساعت: 2:21