چرا پیام رسان تلگرام فیلتر و بعد رفع فیلتر شد؟!.

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  🔴 پیام رسان تلگرام رفع فیلتر">فیلتر شد.

  🔻این در حالی است که مسئولان وزارت ارتباطات در کنار تایید رفع فیلتر تلگرام، هیچ اشاره ای به نتیجه ی تعیین شروط جمهوری اسلامی برای مدیر تلگرام مبنی بر فیلتر کردن کانالهای تروریستی نکردند.

  🔻همچنین خبری از تعیین تکلیف دستور دادستانی و قوه قضاییه مبنی بر لزوم فیلتر ماندن تلگرام تا زمان جلوگیری از کانالهای ضداخلاقی و ضدانقلابی نیست !

  🔻آیا دولت، استقلال رسانه ای جمهوری اسلامی را نیز فدای میل و فشار رئیس جمهور کرده است؟!پس دلیل رئیس شورای عالی امنیت ملی(روحانی) برای فیلتر تلگرام چه بود؟!

  🖋افشاگری
  📤پاسخگویان
  https://t.me/pasokhgoyan/9054

  🔴درباره رفع فیلتر تلگرام

  🔵هرچند به عنوان یک کاربر قدیمی تلگرام از فیلتر آن دچار زحمت شدم لیکن سوال جدی‌ام از شورای عالی امنیت ملی یاوکسانی که در رفع فیلتر تلگرام نقش محوری ایفا کردند این است که آیا با مدیران تلگرام به این تفاهم رسیدند که کانالهای مخرب و آشوب‌طلب را حذف کنند یا سرورهایش را به ایران منتقل نمایند یا این که مثل کسانی که نه تنها قدرت پیش‌بینی و پیش‌گیری، بلکه حتی توان درس گرفتن از تجارب را نیز ندارند، بدون هر اقدام بازدارنده‌ای، فیلتر تلگرام را رفع کرده‌اند؟! و آیا قرار نیست هیچ اقدامی برای تقویت پیام‌رسانهای داخلی انجام دهند تا شبکه‌ای مثل تلگرام که دشمنی‌اش را در فتنه اخیر به وضوح اثبات کرد، این‌طور ایران و کاربران ایرانی را بی‌چاره و ناگزیر نداند که در صورت هر خباثتی از سوی تلگرام، دست از این پیام‌رسان بر نمی‌دارند! فارغ از همه اینها به عنوان کاربری که به امنیت و یکپارچگی کشورم علاقه دارم، سعی می‌کنم به رونق شبکه‌های پیام رسان داخلی کمک کنم و بخشی از فعالیتهایم به خصوص در مباحث درون گفتمانی و انتشار مطالبم را در آنها دنبال کنم.

  🖋سیاوش آقاجانی
  📤پاسخگویان
  https://t.me/pasokhgoyan/9055


  برچسب‌ها: فیلتر تلگرام, رفع فیلتر تلگرام, دلیل فیلتر شدن
  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 24 دی 1396 ساعت: 11:49
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123