🔴 دروغی دیگر از سریال دروغ های حسن روحانی و ادعاهای دروغین انتقاد پذیری!👇(مکر عمرو عاص)

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

🔴 دروغی دیگر از سریال دروغ های حسن روحانی و انتقاد پذیری!👇(مکر عمرو عاص)

سید یاسر جبرائیلی نوشت:
🔹پاسخ مرام و مروت ضرغامی این نیست...

چندی پیش آقای حسام‌الدین آشنا رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، جلسه‌ای برای بررسی مسائل جاری کشور تشکیل داده و حقیر را نیز دعوت کرده بودند‌.
یکی از گلایه‌هایی که آنجا از آقای روحانی کردم، پمپاژ ناامیدی به جامعه علی رغم شعار #امید ایشان بود. گفتم سیاه‌نمایی‌های مکرر درباره دولت قبل و ادعاهایی چون دود شدن ۷۰۰ میلیارد دلار درآمد نفتی، علی رغم آنهمه پیشرفت و توسعه زیرساخت‌های کشور در دولت قبل، یاس‌آفرینی است نه ایجاد امید؛ و تقاضا کردم این روند متوقف شود.
آقای رئیس جمهور اما در گفت و گوی تلویزیونی خود، به سیاق سابق، سیاه‌نمایی را از سر گرفته و از جمله مدعی شدند خانه‌های مسکن مهر، نه آب دارد و نه برق.
برای آنها که در مسکن مهر زندگی می‌کنند، روشن بود که این ادعای آقای روحانی خلاف واقع است. اما مردمی که از واقعیت‌های مسکن مهر بی‌خبرند، با شنیدن چنین اظهاراتی، آنهم از زبان رئیس جمهور کشور، دچار یاس و سرخوردگی می‌شوند.
مهندس عزت الله ضرغامی، که انصافا در جوانمردی او تردیدی ندارم، اخیرا پس از سفر به کرمانشاه، از مسکن مهر این شهر نیز بازدید کرده و نوشتند: "از کنار خانه های مسکن مهر هم که رد شدیم، پرسیدم آیا آب و برق دارند؟ معلوم بود که جواب مثبت است. پمپاژ ناامیدی از طرف هر کس و هر مقام و هر همکار رسانه ای کار خوبی نیست!"
رسانه‌های حامی دولت اما این نقد و نصیحت دلسوزانه را با عنوان"حمله ضرغامی به رئیس جمهور" پوشش داده و به آقای ضرغامی تاخته‌اند.
یکی از اشکالات جدی آقای روحانی و تیم تبلیغاتی ایشان، همین سیاسی‌سازی مسائل کشور و سیاه‌نمایی اوضاع است.
آقای روحانی شعار امید داد، اما بذر ناامیدی را در جامعه پاشید. امیدواریم در چند سال باقی‌مانده از ریاست جمهوری ایشان، این روند غلط اصلاح شود.
گام اول در روند اصلاح این رویه غلط، عذرخواهی بابت ادعای خلاف واقع فقدان آب و برق در مسکن مهر است.

🖋کانال سیدیاسر جبرائیلی
📤پاسخگویان
https://t.me/pasokhgoyan/9468


برچسب‌ها: دروغ های روحانی, دروغ مسکن مهر, قطع آب برق, مکر حسن روحانی ...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : شنبه 7 بهمن 1396 ساعت: 21:40

close
تبلیغات در اینترنت